Joi seara, cam cand incepuse sa se mai imblanzeasca gerul, pe innoptat, m-am dus la Sky Bar, un bar cu o priveliste foarte faina undeva deasupra Caii Dorobanti pentru a participa la lansarea Traveo, agentia ..
Auzisem eu pe la colturi, mai spusese lumea pe forumuri, pana la urma, se confirma: Tarom va incepe sa zboare cu incepere din 2 iunie spre capitala Suediei, spre Stockholm ! Nu mai imi amintesc daca Taromul ..
Scriam mai acum cateva luni ca in India este o intreaga discutie daca sa introduca visa-on-arrival pentru cetatenii mai multor natiuni decat cele 11 care beneficiaza de aceasta facilitate in prezent. Initial ..
Sambata dimineata, urma sa spunem la revedere Tel Avivului. Programul facut de cei de la Ministerul israelian al turismului era sa o luam spre nord, pe coasta Mediteranei si sa vizitam trei locuri – Cesareea ..