0 0

La ora la care veti citi aceste randuri, eu voi fi déjà in Etiopia… De fapt, aceasta este destinatia mea pentru Craciun si Revelion, ma rog, aici Revelion si Craciun pentru ca Nasterea Domnului este ..

20 decembrie 2010
9485
0 0

Lisabona este un oras cu un sarm deosebit… uneori melancolic, alteori exuberant, dar in mod cert ti se va lipi de suflet ca marca de scrisoare… Nu este o metropola, este doar un oras mai mare care ..

17 decembrie 2010
22428

Pin It on Pinterest